Dailės studija suaugusiems

Dailės studija suaugusiems

"Piešimo pamokos man? Bet aš juk nemoku piešti", - tokia dažnai būna pirma suaugusio reakcija, pasiūlius priešti. Mano atsakymas paprastas: "Ir gerai, kad nemokate! Esate to mokėjmo, kaip reikia piešti, dar nesugadintas".

Piešimo pamokos, skirtos suaugusiems, - vienas iš būdų išbandyti ir atrasti, pažinti nepažintą ar prisiminti svajonę. Visai nesvarbu, ar jums mokykloje patiko piešimas, ar kai kurie piešimo kursai Vilniuje jau buvo išbandyti, o gal teptukas, vos paėmus jį į rankas, krito ant žemės. Suaugęs žmogus nemoka kurti kaip vaikas, o vaikiškos saviraiškos paslaptis glūdi ne tik įgūdžių neturėjime. Mūsų tikslas nėra sužinoti, kaip išmokti piešti lyg Leonardo da Vinči ar tapyti lyg šiuolaikiniam modernistui. Mūsų tikslas - prisiminti savo vaiką viduje: smalsų, drąsų, atvirą sau. Juk jis, tas vidinis vaikas, kurį per rūpesčius dažnai pamirštame, mumyse uždega džiaugsmo ir įkvėpimo kibirkštį, padovanoja pasimėgavimo ir malonumo jausmą. Taip įprastos piešimo pamokos, apie kurias dažnai turime susidarę išankstinę nuomonę, kitu kampu atskleidžia, kas yra savęs pažinimas, mano paties kūrybiškumas kaip tikrovės apibendrinimo būdas, galų gale - kitoks laisvalaikis.

Piešimo pamokos vyksta seno namo palėpėje, kurios atmosfera, kaip sako ten jau apsilankę, nuteikia jaukiai ir atpalaiduoja. Pats piešimas padės jums įveikti tuščio lapo baimę, praktiškai supažindins su įvairiomis piešimo technikomis, spalvų reikšmėmis ir jų derinimu ir pan. Tokie "vaikiški" piešimo kursai Vilniuje padės jums atsiverti ir patirti kūrybos džiaugsmą.

Kartu tai galimybė susirasti naujų draugų, lavinti estetinį skonį, gilinti savo supratimą, kas yra dailė. Tikiu, kad mano piešimo pamokos padės jums kitais aspektais išvysti vaizdą, kurį kasdien matote pro savo langą, ir patikėti akimirkos jėga.

Piešimo kursai Vilniuje vyksta kiekvieną šeštadienį. Grupėje piešia nuo 2 iki 8 suaugusių. Viena pamoka trunka beveik dvi valandas. Vieno užsiėmimo kaina - 25 €. . Visos priemonės yra įskaičiuotos į kainą.


Įdomu? Spauskite ant "Užsisakyti" ir užpildykite trumpą užklausos formą.


Piešimo pamokos progoms? Sužinote daugiau paspaudę ant Dailės studija progoms.

Koks yra mano meninė fotografija ir kaip galima jo įsigyti? Spauskite Meninė fotografija.

Dailės studija suaugusiems

Tapybos pamokos suaugusiems ir suaugusiųjų darbai