Dailės studija progoms

Dailės studija progoms


Piešimas ir mano gimtadienis? Piešimas kartu su bendradarbiais? Piešimas su draugais ar šeimos nariais įsimintina proga? Kodėl gi ne? Tad kviečiu jus linksmai praleisti laiką seno namo palėpėje, kur yra mano dailės studija.

Piešimas ranka paslapčių ir atradimų kupinoje palėpėje gali būti būtent tas netikėtumą sukeliantis "cinkelis", kurio reikia jūsų šventei ar kasdienybei pradžiuginti. Kūrybiškas ir smagus gimtadienis taps tikrai įsimintinas, jeigu "drąsiai žengsite į suprantamą - nesuprantamą dailės šalį. Komandos formavimas ar bendradavimas su kolegomis įgaus naujų spalvų, kai kartu patirsite tai, ko darbe tikrai nebūtumėte išbandę. Sau ir savo šeimos nariams ar draugams padovanosite tai, ką galite padovanoti brangiausią - prasmingai praleistą laiką kartu. Pasibaigus jūsų šventei beliks tik su šypsena gūžtelti pečiais: kas galėtų pagalvoti, kad dėl visko kaltas tik piešimas!

Jūsų popietė ar vakaras bus surengti priklausomai nuo jūsų renginio temos. Jei turite savo idėjų - sutarsime dėl jų įgyvendinimo, jei laukiate siurprizo - jį irgi patirsite. Svarbiausia yra prisiminti, kad kelias valandas jūsų aplinka bus dailės studija, kur laisvė, kūrybiškumas ir atviras noras patirti yra tinkamiausi popietės ar vakaro ingredientai. Negalvokite, kaip pradėti tapyti ar kad jums prasidėjo susikaupti reikalaujantys mokymai. Kviečiu nusišypsoti ir, kaip vaikai sako, pažaisti dailininkais!

Dailės studija talpina iki 12 žmonių. Gėrimus ir užkandžius galite atsivežti savo. Renginio trukmė ir kaina - pagal susitarimą. Dėl rezervacijos skambinkite telefonu 8 612 64196 arba užpildykite apačioje esančią užklausos formą. Visos priemonės yra įskaičiuotos į kainą.

Įdomu? Spauskite "Užsisakyti" ir užpildykite užklausos formą.

Domina įvairūs būreliai vaikams Vilniuje? Paskaitykite, ką siūlo mano Dailės studija vaikams.

Patinka meninė fotografija? Sužinokite daugiau paspaudę ant Meninė fotografija

Dailės studija progoms

Nuotraukos iš dailės studijoje vykusių švenčių